Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

ŠILTINIMO SISTEMOS

  

EJOT yra vidutinių įmonių grupė, savo veiklą vykdanti tvirtinimo įrenginių srityje. Šiandieninės EJOT grupės ištakos – ankstesnysis Adolf Böhl varžtų fabrikas Berghauzene, Vestfalijoje. Laikui bėgant fabrikas augo, gamybos mastai didėjo, buvo superkamos kitų firmų akcijos, ir fabrikas išaugo iki įmonių asociacijos – šiandieninės EJOT grupės.

EJOT įmonių grupė gamina ir tiekia tvirtinimo bei montavimo įrangą. Kompanijos sėkmę ir plėtrą nulėmė jos ypatingas dėmesys klientų poreikiams bei gaminamų produktų kokybei.

www.ejot.lt

 

 

WEBER - didžiausias sausų mišinių gamintojas Europoje, siūlantis didelį asortimenta įvairių statybinių mišinių.

www.weber.lt

  

 

Keramzito gaminių lyderis Lietuvoje, tiekiantis rinkai aukštos kokybės keramzitbetonio gaminius, skirtus mažaaukštei statybai bei daugiaaukščių pastatų angų užpildymui. Įvairių tipų Fibo blokai - geriausias pasirinkimas drėgniems ir šaltiems lietuviškiems orams!

Fibo blokeliai: atsparūs šalčiui ir drėgmei, ilgaamžiški, gerą garso izoliaciją turintys Fibo blokeliai vidaus ir išorės statybai.

Fibo kaminai: lengvai ir greitai montuojami kaminai bei ventiliaciniai blokai ­ nebrangi ir racionali sistema jūsų namui.

Fibo keramzitas: šalčiui bei karščiui atsparus keramzitas, turintis gerą termoizoliaciją ir puikiai tinkantis drėgnoms zonoms.

FIBO KATALOGAS

 

   

Termoizoliacija. 

Vienas didžiausių polisterinio putplasčio gamintojų Lietuvoje UAB "Kauno šilas". Įmonė gamina plačiausią gaminių iš polisterinio putplasčio gamą, kurių prekinis ženklas – Šiloporas. Tai baltasis tradicinis polisterinis putplastis –ŠiloporasŠiloporas Neo, pasižymintis geriausia šilumine izoliacija ir kiti. Šiloporą Neo pradėjo gaminti Lietuvoje pirmieji, todėl turi sukaupę didžiausią patirtį.

Visi gaminiai turintys EPS tipus yra sertifikuoti. 

www.kaunosilas.lt