Profesionalus
statybinių medžiagų
tiekėjas

patirtis
daugiau nei 12 darbo metų
objektai
1500
baigtų objektų
kokybė
kokybės sertifikatai
individualus biudžetas
individualus biudžetas

Mūsų partneriai:

Velux

Mūsų partneriai:

Monier

Mūsų partneriai:

Schiedel

Mūsų partneriai:

Baumit
Velux__Premium
GGL3068
VELUX "Premium" langas su viršutine rankena ir 2 kamerų stiklo paketu

Gaminio kodas:

GGL 3068

Medinis, skaidriu laku nulakuotas stogo langas varstomas ergonomiška viršutine rankena; jame integruota orlaide su filtru nuo dulkių ir vabzdžių. Patalpas galima vėdinti net tuomet, kai langas uždarytas. Vidinis lango stiklas yra laminuotas, todėl suteiks saugumo bei sumažins triukšmo, sklindančio iš lauko, lygį. Yra galimybė įrengti nuotolinio valdymo sistemą. Langas su ThermoTechnology™ sistema bei 2 kamerų stiklo paketu, todėl yra energiškai efektyvus, jo Uw - 1,1. Gaminiui suteikiama 10 metų garantija. Langą galima apversti 180 laipsnių kampu ir išvalyti. Yra laikikliai užuolaidėlėms.
GGU0068
VELUX "Premium" langas su viršutine rankena, poliuretano danga ir 2 kamerų stiklo paketu

Gaminio kodas:

GGU 0068

Medinis baltu poliuretano sluoksniu padengtas stogo langas varstomas ergonomiška viršutine rankena; jame integruota orlaide su filtru nuo dulkių ir vabzdžių. Patalpas galima vėdinti net tuomet, kai langas uždarytas. Drėgmei atsparaus paviršiaus nereikia perdažyti, jo priežiūra - minimali. Dėl unikalios liejimo būdu pagamintos konstrukcijos, langą lengva valyti, nes kampuose nėra sujungimų. Puikiai tinka montuoti patalpose, kuriose daugiau drėgmės: voniose, virtuvėse, oranžerijose ir pan. Vidinis lango stiklas yra laminuotas, todėl suteiks saugumo bei sumažins triukšmo, sklindančio iš lauko, lygį. Yra galimybė įrengti nuotolinio valdymo sistemą. Langas su ThermoTechnology™ sistema bei 2 kamerų stiklo paketu, todėl yra energiškai efektyvus, jo Uw - 1,1. Šiam gaminiui suteikiama 15 metų garantija lango paviršiui ir 10 metų - visai lango konstrukcijai. Langą galima apversti 180 laipsnių kampu ir išvalyti. Yra laikikliai užuolaidėlėms.
GPL3070
Dvejopo varstymo VELUX "Premium" panoraminis stogo langas

Gaminio kodas:

GPL 3070

Šį stogo langą su vyriais viršutinėje dalyje galėsite plačiai atidaryti, išstumdami varčią į lauką, ir nekliudomai grožėtis vaizdu pro langą bei įsileisti į kambarį maksimalų dienos šviesos kiekį. Langą taip pat galima apversti 180° laipsnių kampu bei patogiai ir saugiai išvalyti. Įrengta izoliacijos sistema ThermoTechnology™ išsaugos šilumą namuose, kai lauke bus šalta. Galima įsigyti langą su ekonomišku 1 kameros laminuotu stiklo paketu (modeliai GPL 3070) arba energiškai efektyvesnį – su 2 kamerų stiklo paketu (GPL 3068, GPL 3066). Gaminiui suteikiama 10 metų garantija. Langą galima apversti 180 laipsnių kampu ir išvalyti. Yra laikikliai užuolaidėlėms.
GPU006621
VELUX "Premium" INTEGRA panoraminis stogo langas

Gaminio kodas:

GPU 006621

GPU INTEGRA® su vyriais viršutinėje lango dalyje yra vienas iš komfortiškiausių stogo langų. Šis modelis yra valdomas nuotoliniu būdu, tačiau taip pat gali būti varstomas rankiniu būdu. Pro langą atsiveria puikus panoraminis vaizdas, tad jausitės lyg stovėdami balkone, o į kambarį įsileisite maksimalų dienos šviesos kiekį. Langas atsiveria 45 laipsnių kampu. Prasidėjus lietui, jutiklių pagalba langas užsidarys automatiškai. GPU INTEGRA® stogo langą rekomenduojame susieti su vidaus mikroklimato valdymo sistema VELUX ACTIVE. Lango spalva – balta (RAL 9003). Langą galima apversti 180 laipsnių kampu ir išvalyti. Yra laikikliai užuolaidėlėms.
GPU0070
Dvejopo varstymo VELUX "Premium" panoraminis stogo langas, padengtas poliuretanu

Gaminio kodas:

GPU 0070

Šį poliuretanu padengtą stogo langą su vyriais viršutinėje dalyje galėsite plačiai atidaryti, išstumdami varčią į lauką, ir nekliudomai grožėtis vaizdu pro langą bei įsileisti į kambarį maksimalų dienos šviesos kiekį. Drėgmei atsparaus balto paviršiaus nereikia perdažyti, jo priežiūra - minimali. Dėl unikalios liejimo būdu pagamintos konstrukcijos, langą lengva valyti, nes kampuose nėra sujungimų. Puikiai tinka montuoti patalpose, kuriose daugiau drėgmės: voniose, virtuvėse, oranžerijose ir pan. Įrengta izoliacijos sistema ThermoTechnology™ išsaugos šilumą namuose, kai lauke bus šalta. Galima įsigyti langą su ekonomišku 1 kameros laminuotu stiklo paketu (modeliai GPU 0070) arba energiškai efektyvesnį – su 2 kamerų stiklo paketu (GPU 0068, GPU 0066).Šiam gaminiui suteikiama 15 metų garantija lango paviršiui ir 10 metų - visai lango konstrukcijai. Langą galima apversti 180 laipsnių kampu ir išvalyti. Yra laikikliai užuolaidėlėms.
GGL3066
VELUX "Premium" langas su viršutine rankena ir 2 kamerų stiklo paketu

Gaminio kodas:

GGL 3066

Energiškai efektyvus medinis stogo langas su ergonomiška viršutine rankena bei integruota orlaide su specialiu filtru, apsaugančiu nuo dulkių ir vabzdžių. Unikali ThermoTechnology™ sistema, papildoma sandarumo tarpinė bei 2 kamerų stiklo paketas (Uw 1,0) suteikia puikią šilumos izoliaciją ir sukuria namuose komfortą. Stiklo paketas padengtas specialia išorine danga, kurios dėka langas mažiau rasoja iš išorės ir jį daug lengviau išvalyti. Gaminiui suteikiama 10 metų garantija.
GGU0066
VELUX "Premium" langas su viršutine rankena ir 2 kamerų stiklo paketu, padengtas poliuretanu

Gaminio kodas:

GGU 0066

Energiškai efektyvus medinis poliuretanu padengtas stogo langas su ergonomiška viršutine rankena bei integruota orlaide su specialiu filtru, apsaugančiu nuo dulkių ir vabzdžių. Drėgmei atsparaus balto paviršiaus nereikia perdažyti, jo priežiūra - minimali. Dėl unikalios liejimo būdu pagamintos konstrukcijos, langą lengva valyti, nes kampuose nėra sujungimų. Puikiai tinka montuoti patalpose, kuriose daugiau drėgmės: voniose, virtuvėse, oranžerijose ir pan. Unikali ThermoTechnology™ sistema, papildoma sandarumo tarpinė bei 2 kamerų stiklo paketas (Uw 1,0) suteikia puikią šilumos izoliaciją ir sukuria namuose komfortą. Stiklo paketas padengtas specialia danga, kurios dėka langas mažiau rasoja iš išorės ir jį daug lengviau išvalyti. Šiam gaminiui suteikiama 15 metų garantija lango paviršiui ir 10 metų - visai lango konstrukcijai. Langą galima apversti 180 laipsnių kampu ir išvalyti. Yra laikikliai užuolaidėlėms.
GGL306821
VELUX "Premium" langas INTEGRA su 2 kamerų stiklo paketu

Gaminio kodas:

GGL 306821

Jeigu norite mėgautis maksimaliu komfortu, VELUX INTEGRA langas yra teisingas pasirinkimas. Šis langas valdomas nuotoliniu būdu; ant jo taip pat galima įrengti nuotoliniu būdu valdomas užuolaidėles, markizes arba išorines žaliuzes. Į komplektą įeina lietaus jutiklis, todėl vos tik pradėjus lyti, langas automatiškai užsidarys. Maitinimas - elektros energija; galima įsigyti ir modelį, valdomą saulės energija. Medinis stogo langas nulakuotas skaidriu laku (galima įsigyti ir baltą padengtą poliuretanu). Valdymas - nuotolinio valdymo pulteliu. Unikali ThermoTechnology™ sistema, papildoma sandarumo tarpinė bei 2 kamerų stiklo paketas (Uw 1,1) suteikia puikią šilumos izoliaciją. Gaminiui suteikiama 10 metų garantija. Langą galima apversti 180 laipsnių kampu ir išvalyti. Yra laikikliai užuolaidėlėms.
GGU006821
VELUX "Premium" langas INTEGRA su 2 kamerų stiklo paketu, padengtas poliuretanu

Gaminio kodas:

GGU 006821

Jeigu norite mėgautis maksimaliu komfortu, VELUX INTEGRA langas yra teisingas pasirinkimas. Šis langas valdomas nuotoliniu būdu; ant jo taip pat galima įrengti nuotoliniu būdu valdomas užuolaidėles, markizes arba išorines žaliuzes. Į komplektą įeina lietaus jutiklis, todėl vos tik pradėjus lyti, langas automatiškai užsidarys. Maitinimas — elektros energija; galima įsigyti ir modelį, valdomą saulės energija. Medinis stogo langas padengtas balta poliuretano danga, todėl nereikalauja priežiūros ir tinka drėgnoms patalpoms. Valdymas — nuotolinio valdymo pulteliu. Unikali ThermoTechnology™ sistema, papildoma sandarumo tarpinė bei 2 kamerų stiklo paketas (Uw 1,1) suteikia puikią šilumos izoliaciją. Šiam gaminiui suteikiama 15 metų garantija lango paviršiui ir 10 metų — visai lango konstrukcijai.
GPL-GIL
VELUX "Premium" panoraminio bei papildomo langų kombinacija

Gaminio kodas:

GPL + GIL

Panoraminis stogo langas sumontuotas kartu su papildomu nevarstomu apatiniu langu atvers puikų vaizdą bei įleis į kambarį daug dienos šviesos. Mediniai skaidriu laku nulakuoti stogo langai tiks jaukiam interjerui. Viršutinis langas varstomas viršutine bei apatine rankenomis. Jame integruota orlaide su specialiu filtru, apsaugančiu nuo dulkių ir vabzdžių. Unikali ThermoTechnology™ sistema, papildoma sandarumo tarpinė bei papildoma sandarumo tarpinė suteikia puikią šilumos izoliaciją ir sukuria namuose komfortą. Gaminiams galioja 10 metų garantija. Viršutinį langą galima apversti 180 laipsnių kampu ir išvalyti. Yra laikikliai užuolaidėlėms.
GGU008230
VELUX stogo langas pasyviam namui

Gaminio kodas:

GGU 008230

Stogo langas sertifikuotas pasyviam namui, šalto klimato regionams. Pagamintas iš išorinio trigubo stiklo paketo ir papildomo vidinio dvigubo stiklo paketo, todėl šilumos laidumo koeficientas Uw siekia vos Uw 0,51 W/(m2K). Tai yra geriausias rodiklis pasaulyje. Stogo langas maitinamas saulės energija ir komplektuojamas su valdymo pulteliu, kuriuo patogiai valdysite stogo langą vienu prisilietimu. Langas pagamintas iš medienos ir padengtas balta, nereikalaujančia priežiūros poliuretano danga. Šiam gaminiui suteikiama 15 metų garantija lango paviršiui ir 10 metų - visai lango konstrukcijai.
GGLS2070
VELUX Studio trio

Gaminio kodas:

GGLS 2070

Naujojo VELUX sprendimo VELUX "Studio trio" privalumai – daugiau dienos šviesos ir gaivaus oro kambaryje bei platesnis vaizdas pro langą. Viename rėme – trys langai, vidurinis langas nevarstomas, šoniniai langai varstomi viršutine rankena. Šiam langui montuoti gaminamos specialios montavimo tarpinės, todėl montavimas paprastas ir greitas. Trijų langų kombinacija atrodo itin elegentiškai, ji optiškai praplečia erdvę ir tinka šiuolaikiškiems interjerams. Šis sprendimas tinka tiems kambariams, kuriems reikia dienos šviesos. Gaminamas baltai dažytas, su vienos ar dviejų kamerų stiklo paketu, dviejų dydžių. GGLS 2066 šiluminis laidumas Uw yra 1,2, o GGLS 2070 – 1,5.
GGLS2066
VELUX Studio trio

Gaminio kodas:

GGLS 2066

Naujojo VELUX sprendimo VELUX "Studio trio" privalumai – daugiau dienos šviesos ir gaivaus oro kambaryje bei platesnis vaizdas pro langą. Viename rėme – trys langai, vidurinis langas nevarstomas, šoniniai langai varstomi viršutine rankena. Šiam langui montuoti gaminamos specialios montavimo tarpinės, todėl montavimas paprastas ir greitas. Trijų langų kombinacija atrodo itin elegentiškai, ji optiškai praplečia erdvę ir tinka šiuolaikiškiems interjerams. Šis sprendimas tinka tiems kambariams, kuriems reikia daugiau dienos šviesos. Gaminamas baltai dažytas, su vienos ar dviejų kamerų stiklo paketu, dviejų dydžių. GGLS 2066 šiluminis laidumas Uw yra 1,2, o GGLS 2070 – 1,5.